1.Elektryczne ogrzewanie z wykorzystaniem piecy akumulacyjnych dynamicznych.

Piece akumulacyjne dają możliwość szybkiego, skutecznego i komfortowego ogrzewania pomieszczeń. Jest to system grzewczy który stosujemy w domach, mieszkaniach, biurach, szkołach, sklepach itp. Zaletami tego systemu jest to, że całkowity pobór energii elektrycznej wymagany do załadunku piecy odbywa się w taryfie drugiej, jednocześnie komfort temperatury pomieszczenia utrzymywany jest przez całą dobę. Ważne jest również to, że system ten nie wymaga budowy kotłowni, składów na opał i kominów do odprowadzania spalin.Przy zastosowaniu sondy pogodowej i odpowiedniej automatyki sterującej rdzenie piecy ładowane są względem temperatury zewnętrznej, dzięki czemu system jest bezobsługowy.Do rozładowania ciepła z pieca stosujemy dobowo-tygodniowe programatory pomieszczeń, dzięki którym zapewniamy żądaną temperaturę pomieszczenia.

2.Elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Ogrzewanie podłogowe jest najbliższe idealnemu rozkładowi temperatury. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni podłogi, dzięki czemu system ten zapewnia bardzo wysoki komfort cieplny. Systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego zapewniają komfortową temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, warsztatowych, halach sportowych i innych. Elektryczne ogrzewanie podłogowe możemy wykonać jako akumulacyjne, dzięki czemu do ogrzewania pomieszczeń wykorzystujemy tylko taryfę elektryczną drugą, co w połączeniu z odpowiednią automatyką czyni ten system bardzo oszczędnym przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu cieplnego. Zaletami systemu jest to, że nie wymaga obsługi, konserwacji, budowy kotłowni, kominów dymowych, składów na opał, a cała instalacja jest niewidoczna, co daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Ogrzewanie podłogowe polecane jest dla alergików!!!

3.Ogrzewanie konwektorowe.

Ogrzewanie konwektorowe to przyjazny i wydajny system, który zapewnia odpowiednią ilość ciepła w wyznaczonym pomieszczeniu o wybranym przez nas czasie. Stosowane przez nas konwektory posiadają elektroniczne regulatory temperatury pozwalające na precyzyjne i proste zarządzanie temperaturą danego pomieszczenia. Pracą konwektorów w domu lub mieszkaniu możemy sterować z jednego wybranego punktu. Takie rozwiązanie jest możliwe stosując odpowiednie sterowniki i spinając cały system w sieć.Systemy konwektorowe, jak większość elektrycznych systemów grzewczych nie wymaga budowy kominów dymowych, kotłowni, składów na opał itp. Istotną zaletą jest niski koszt instalacji ogrzewania konwertorowego .Ogrzewanie konwektorowe stosujemy w domach, mieszkaniach sklepach, domkach letniskowych i w innych obiektach prywatnych i publicznych.

 

 

   
© ALLROUNDER